اين روزها دو تا موضوع هست که همش روش بحث ميشه يکي حکم اعدام دکتر آغاجري هست . يکي هم موضوع گوشتهاي آلوده
حکم اعدام که تازه صادر شده و خوب طبيعي هست که همه در موردش نطر بدن . امروز ميري دانشگاه مي بيني که پارچه سياه زدن و به جامعه دانشگاهي صدور اين حکم رو تسليت گفتن . فردا ميري دانشگاه ميبيني که پارچه سياه پاره پاره شده .البته احتمالا چيزي هم به ذهنشون نرسيده بنويسن . ( چون اگه به ذهنشون ميرسيد يقينا کوتاهي نمي کردند .) خلاصه اين روزها همه درحال خوندن نوشته هاي روي برد و خبراي روزنامه ها هستن.

اما بحث گوشتهاي آلوده خيلي جالبتره . چون هر چي مي گذره و انتظار داريم خبر داغ کم کم خنک بشه خبر داغتر ميشه حتي دستمايه اي شده براي تبليغات و عده اي تبليغ گوشت داخلي ميکنند در صدا و سيما .
ميدونيد از نظر منطق رياضي اين مسئله يه جاييش ميلنگه چون اصولا وارد کردن يک محصول فاسد به يک کشور جهان سوم اتفاقي هست که متاسفانه بار ها رخ داده و خيلي زود هم مسئله به سکوت کشيده شده که البته کشور ما هم از اين مسئله مستثني نبوده که هيچ شاهد ورود خون آلوده هم بوديم . و البته چون همه به فکر مردم ايران هستند و نمي خواهند که در اذهان عمومي تشويش ايجاد کنند اين مسائل سريع به سکوت کشيده شدند اما اين بار اين کار انجام نشده و هنوز خبرها در مورد گوشت آلوده وجود داره . در حاليکه کل ماجرا مربوط به تابستونه .
اينجاست که من ميگم اين مسئله از ظر منطق مشکل داره .
منو راهنمايي کنيد .

پاينده باشيد