تغییر

وقتی دو سال پیش برنامه وایبر رو ،روی گوشیم نصب کردم تعداد کمی از افراد وایبر داشتند ، وقتی که فیلتر شد این اپلیکیشن رو از روی گوشیم پاک کردم ، تا چندروز پیش با گوشی جدید ، وقتی دوباره وایبر فعال شد ، شگفت زده شدم ، تقریبا نود درصد شماره ها وایبر داشتند ، و صد البته که چندین و چند اپلیکیشن  مشابه هم بود و همه دوستان و آشنایان در آنجا هم فعال .
در عجبم از دنیای تکنولوژی ، دنیایی که در اون مشغول به کار هستم ، تو این یک سالی که به صورت نیمه وقت خونه نشین شدم ، چه سرعتی داشته ، یعنی همیشه این سرعت رو داشته و من که توش بودم در جریان نبودم !!!!!!!!!!!!!
زنگ خطری زده شد ، نباید تنها دنبال انجام کارهای اجباری شرکت باشم ، این روزها تا فرصتی حتی چند دقیقه ای دست میده ، در پی کشف اپلیکیشن های جدید هستم ، نتیجه اینکه سه وعده غذای بیرون خوردم ، اما راضی هستم . غذای روح از غذای جسم واجب تر هست .

وبلاگ مادرانه ها رو به پیشنهاد دوستی می خونم ، لا به لای نوشته هاش  مفاهیم جدیدی پیدا میکنم ، سرچ میکنم و مفاهیم جدید رو میخونم ،لینک های وبلاگ رو پیگیری میکنم،  همه در راستای تربیت هستند ، نه تنها تربیت دلبرک که تربیت خودم. در این راستا  کمتر میخوابم اما راضی هستم .

هر شب نیم ساعتی رو به بازی اختصاص میدم، بازی که دو تا از دوستان قدیمی تو فیس   بوک در موردش کل کل دارند ، تفریح این روزهای من  ، وقتی دلبرک رو خوابوندم ، صدای وایت نویز داره پخش میشه و منتظر می مونم تا وقتی خوابش عمیق میشه حضور من رو کنارش احساس کنه ، همین بازی هست .

سی و دو سال همیشه برای خودت و در راستای خواسته های خودت بودی ، سخت هست در روزهای شلوغی که کم انرژی و پر کار هستی وقتی برای خودت در نظر بگیری ، اما به فکر شروع ورزش هستم ، ورزش سبکی که شیر رو بدطعم نکنه اما نه به سبکی حرکاتی که روزها برای درمان کمر دردم انجام میدم .

راستی من سیزده روز پیش در سیزده آذر ، سی وسه ساله شدم ، با یک دسته گل و بدون کیک . به خاطر رژیم کیک نداشتیم ، همسر نازنین دسته گل خوشگلی رو برام خرید و خواهرک هم به جای کیک برام اسفناچ تازه و سوییت کورن !!! خرید . شیرینی کیک تولد وجود نازنین دلبرک بود که هر روز دلمون میخواد این قند نبات و شکلات رو درسته قورت بدیم ، اما جلوی خودمون رو میگیریم .

/ 19 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده

تولدتون مبارک.میشه در مورد وایت نویز راهنماییم کنی هرچی سرچ میکنم موفق نمیشم در ضمن این وبلاگ مادرانه ها رو هم پیدا نکردم ممنونننننننننننننننننننننن

اساره

اسید لاکتیک بین ماهیچه ها اازاد میشه مطمینی وارد شیر میشه ورزش نرم فقط یوگا

نیکادل

میخوام یه تجربه ی خودمو بگم: روزایی که یوگامیکنم شیرم به شدددددددت زیاد میشه.جوری که احتیاج به خوردن زیاد ندارم. توی کلاس ما خانمهایی هستند که برای درمان کمردردشون میان یوگا.خب بعضی از تمرینات رو انجام نمیدن و توی خونه هم یک سری تمرینات دارند .اینم بگم که مربی من فوق العاده باسواده.سالها توی هند و ایتالیا و چین وکانادا آموزشهای مختلف دیده و دقیقا میدونه چکار میکنه.گفتم شاید به درد بخوره.فرزام گل رو همین الان از طرف من ببوس[گل]

نازي

تولدت مبارك ماماني نمونه[قلب]

اعلیحضرت

اولا که تولد سی و سه سالگیتون مبارک باشه بانو ثانیا من فقط یه چیزی رو در مورد وایبر می دونم که کارکردش در پیوند دادن ملت بهم بسی بیشتر از دفاتر بیشمار ثبت ازدواجه! از آشنایی با یک دوست مجازی جدید خوشبختم

lمتولد ماه مهر

عزیزم پسر من هم الرژی شدید داره، من باید محصولات گاوی و مرکبات و لیست زیادی از مواد غذایی را نخورم میشه بگی مشکل پسر شما هم همین هست یا نه و اینکه اون هم کم می خوابه و چیکار می کنی برای بهتر شدنش پسر من تازه 3 ماهش شده.

lمتولد ماه مهر

ببخشید تولدت هم مبارک. پسر من الرژی داره و خوابش خیلی کم هست از طرفی من واقعا خودم هم نمی دونم چی بخورم که شیرم زیاد بشه ممنون میشم من را راهنمایی کنی شیری که رهام می خوره علاوه بر شیر من که کم هست نیو کیت هست که گیر نمیاد و معمولا فقط ماهی 2 تا شیر خشک می دهند و اضطراب دارم اگر شیرم کم و کمتر بشه و شیر خشکش پیدا نشه چیکار کنم.

lمتولد ماه مهر

نه عزیزم خون دفع نکرده فقط خیلی بالا می اورد و خس خس سینه داره و سرش را عقب می اورد و مشکل پوستی هم نداره، ولی خوب من خیلی چیزها را نمی خورم و دکتر رهام ایمان زاده هست که گفته نوشابه های گازدار استفاده نکنم پس دلستر هم نمی توانم بخورم ممنونم از راهنماییت. میشه بگی دکتر فراز کی هست و اینکه دارو چی می خوره؟ رهام امپرازول و دای کولیک و پدی لاکت استفاده می کنه.

shadi

tavalodet mobarak azizam