دانشگاه مادرانه

نمی دونم چقدر باید شکرگزار باشم که شانس داشتن چنین پدرومادری نصیبم شده ، دیروز دوباره برای من روزی خاص بود ، درسی بزرگ گرفتم ، مادر عزیزم باز هم ثابت کرد که شیرزنی هست بزرگ ، عرفان رو فقط زمزمه نمیکنه بلکه با عرفان زندگی میکنه ، شجاعت رو فقط نمایش نمیده بلکه اون رو عملی میکنه .

دیروز ازش یاد گرفتم که عشق زیبای مادری یعنی از خودگذشتن برای فرزند ، و من چقدر هنوز دورم از این جایگاه . من که هر روز فکرمی کنم دلم برای این روزها که پسرم هر لحظه با من هست تنگ میشه ، چطور میتونم انقدر ایثار کنم که خوشی فرزندم رو فدای خوشی خودم نکنم .

مامانم ، مینویسم که یادم بمونه ، چون همیشه برمیگردم و نوشته های قدیمی رو میخونم ، مامان عزیزم تو برای من یک دانشگاهی ، یک دانشگاه کامل برای تربیت پسرم .

سلامت و شاد باشی ، کاش بتونم جبران خوبیهات روبکنم .

/ 13 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آبینه

همیشه باشه کنارت ،سالم وشادوپرنشاط.

خاتون

خدا براي شما حفظشون كنه و همينطرو ضما و براي ايشون[قلب]

فريد

اين يه ايثار خداداديه.... اين حس از خودگذشتگي ... اين حس مادر بودن.

صهبا

حضور مهربان مادرت مستدام. ما مشتاقانه منتظر پست سیسمونی هستیم . [چشمک]

بیتا مامان کیان و کیارش

سلام عزیزم مشتاق دیدار خوشحالم که خودت و پسر عزیزمون خوبین خدا مادرت رو حفظ کنه و پدرت رو رحمت کنه [قلب]

ممول

مهربون مادرت تو روزهای سخت از دست دادن بابا شیرزن بودنش رو نه به من بلکه به همه ثابت کرد . خدا تا همیشه برات سالم و سلامت و شاد نگهش داره .

آرامیس

از همین جا صمیمانه میبوسمت با این همه لطفی که به من داشتی.مخصوصا شماره ات رو که برام گذاشتی.میدونم که اطلاعات کلی از توی اینترنت و ... قابل استخراجه ولی اینکه یه دوست خوب که بهش ارادت داری و خودش با درنظر گرفتن زمان محدود بهترین استفاده رو از سفرش کرده و معدن تجربه است اونا رو دراختیارت بذاره دیگه کیمیاس.ممنونم عزیزم

گلستانه

مامانت انسان بزرگیه. اینو از نزدیک لمس کردم و فهمیدم. مادر بودن فقط به دلسوز بودن ختم نمیشه آنچه یک مادر رو متفاوت میسازه خرد و داناییه که ایشون دارند. سلام منو بهشون برسون.

آساره

گلپر نمک نخورررررررررررررررر هرگزززززززززززززز به هیچ قیمتی..... چیپس و اینا هم همینطور..... دل و جیگر هم همینطور

مسافر

الهی سایه اشون همیشه بالا سرتون باشه و خداوند تنشون رو سالم و دلشون رو شاد نگه داره.