گزارش غیبت

- هفته شلوغ گذشته پراز کار و خبرهای مختلف بود .

- آزمایش دوباره تحمل گلوکز این بار از بار قبل بهتر بود و من و همسر جان بیشتر مطمئن شدیم که دکتر غدد زیادی مته به خشخاش گذاشته بود و من رو الکی نگران کرده بود . در طول این مدت فهمیدم که پسرکم انقدر برام مهم هست که میتونم براش دست به هر کاری بزنم .

- سونوگرافی زودهنگامی هم که دکتر بهم داد خوشبختانه نتیجه اش خوب بود ، هر چند سن بارداری من برای سونوی بیوفیزیکال خیلی کم بود و ظاهرا نمیشه درمورد امتیازش نتیجه گیری کرد ، اما فهمیدیم که عشقمون قد و وزنش چقدره ؟ مایع دورش کافی هست و حالا باید منتظر تشکیل کامل دستگاه تنفسیش باشیم . بعد از چند ساعت منتظر موندن تو صف سونوگرافی و خسته شدن حسابی جمله ای از زبانم خارج شد که هنوز خودم هم باورم نمیشه که گوینده اش بودم ، به بابای آقا پسر گفتم : " می تونم برای پسرم آدم بکشممممممممممممممممم !!!!!!!!!!!!!!!!"

- دوران بارداری دوره ای بسیار شیرین اما پر چالش هست ، از چهارشنبه که دکترویزیتم کرد و بهم سونوگرافی اورژانسی و آزمایش تحمل گلوکز مجدد داد ، تا امروز عصر که جواب آزمایش رو گرفتم ، دلم نمی خواست دست به هیچ کاری بزنم .فقط جدول سودوکو حل میکردم تا ذهنم منحرف بشه .

- باید زودتر به فکر خرده خریدهای دوستمون باشم ، منتظرم که تخت وکمدش بیاد ، هر آنچه داره توشون جا داده بشه ، تا کمبودها رو لیست کنم ، انقدر میخوام تو این گرونی اضافی خرید نکنم که فکر کنم از اونور بوم افتادم . چهارشنبه قراره بریم تخت وکمدش رو تو کارخونه نی نی  سالن ببینیم تا اگه تغییرات موردنظرمون درست اجرا شده باهاشون تسویه کنیم و تخت و کمد رو تحویل بگیریم .

 

/ 10 نظر / 30 بازدید
نگار

ما هم بی صبرانه منتظر دیدن تخت و کمد شازده کوچولو هستیم عزیزم.مواظب خودت باش مامان.[ماچ]

مسافر

ای جانمممممممممممممم ... کمک خواستی در خدمتم بانو [قلب]

ساناز

عزیزم امیدوارم بقیه روزها راحت و بی دغدغه بگذره

باران

خدا را شکر که جوابت خوب بوده حقیقتش از کامنتی که برای نیکادل گذاشته بودی دلواپس شده بودم . من این هفته باید دوباره برم برای همین آزمایش که دیگه فکر کنم آخرین بار باشه.

جودی

بارداری تمرین درست زیستنه.بارداری شادی داشته باشی.

نیکادل

که میتونی آدم بکشی؟[بغل] خیلی بامزه بود..من یک ورژن عقب ترم.به روح الله گفتم میتونم به خاطر بی بی جلوی هرکسی وای سم! منم فکر میکنم از اون ور بوم افتادم ولی این فقط یه فکره...به این فکر میکنم که بعدا یه اطاق شلوغ چقدر آرامش خودم و نی نی رو میگیره خیلی هم راضیم از خودم....من مطططططمئن بودم چیزی نیست...پسر من در هفته ی 24 حدود 750 گرم بود و فکر کنم قدش 30 سانت...

خدا رو شکر که جواب خوب بوده . ما داریم واسه خواهرم سیسمونی می گیریم .همش می ره دور چیزای ارزون تا بهش چیزی نشون می دیم میگه نه اضافیه .بعدا می گیریم .منم دیگه ایندفعه نشوندمش رو صندلی گفتم فقط اجازه داری رنگ انتخاب کنی فقط !نباید بگی می خوای یا نه .منم موافق نیستم که تا سن مدرسه برای بچه لباس می ذارن ولی خواهرم یه دست لباس شماره صفر خریده میگه بسه دیگه !

خاتون

خدارو شكر كه همه چيز روبراهه در مورد خريد هم نگران نباش اگر بعد از تولدش چيزي لازم بود بگو ما مي ريم مي خريم

صهبا

تخت و کمد دوستتون مبارک به سلامتی و دل خوش. والا با این گرونی همین فقط تخت و کمد هم فکر کنم کلی میشه . ولی عزیزم اگر چیزی لازم بخره شاید 10 ماه دیگه بری سراغش قیمتشم 10 برابر شده باشه[چشمک]