سر در گمی

اين روزها دو تا موضوع هست که همش روش بحث ميشه يکي حکم اعدام دکتر آغاجري هست . يکي هم موضوع گوشتهاي آلوده
حکم اعدام که تازه صادر شده و خوب طبيعي هست که همه در موردش نطر بدن . امروز ميري دانشگاه مي بيني که پارچه سياه زدن و به جامعه دانشگاهي صدور اين حکم رو تسليت گفتن . فردا ميري دانشگاه ميبيني که پارچه سياه پاره پاره شده .البته احتمالا چيزي هم به ذهنشون نرسيده بنويسن . ( چون اگه به ذهنشون ميرسيد يقينا کوتاهي نمي کردند .) خلاصه اين روزها همه درحال خوندن نوشته هاي روي برد و خبراي روزنامه ها هستن.

اما بحث گوشتهاي آلوده خيلي جالبتره . چون هر چي مي گذره و انتظار داريم خبر داغ کم کم خنک بشه خبر داغتر ميشه حتي دستمايه اي شده براي تبليغات و عده اي تبليغ گوشت داخلي ميکنند در صدا و سيما .
ميدونيد از نظر منطق رياضي اين مسئله يه جاييش ميلنگه چون اصولا وارد کردن يک محصول فاسد به يک کشور جهان سوم اتفاقي هست که متاسفانه بار ها رخ داده و خيلي زود هم مسئله به سکوت کشيده شده که البته کشور ما هم از اين مسئله مستثني نبوده که هيچ شاهد ورود خون آلوده هم بوديم . و البته چون همه به فکر مردم ايران هستند و نمي خواهند که در اذهان عمومي تشويش ايجاد کنند اين مسائل سريع به سکوت کشيده شدند اما اين بار اين کار انجام نشده و هنوز خبرها در مورد گوشت آلوده وجود داره . در حاليکه کل ماجرا مربوط به تابستونه .
اينجاست که من ميگم اين مسئله از ظر منطق مشکل داره .
منو راهنمايي کنيد .

پاينده باشيد

/ 4 نظر / 5 بازدید
سرکاریه شیرازی

سلام.اول ممنون از اینکه به من سر زدی.دوم اینکه آقا ما دهنه خودمونو سرویس کردیم تا بفهمیم قضیه گوشتها چیه؟؟به جاهای جالبی هم رسیدیم ولی آخرش فهمیدیم اگه از اول کنجکاوی نمی کردیم بهتر بود شما هم بی خیال باش

طاهره

اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

طاهره

خيلي باحاله......بازم اووووووووووووووووووووووووو اووووووووووووووووووووووووووووووووو

اميد

قبلا داستانهاي جالبي مي نوشتي . چرا ديگه نمي نويسي ؟