این روزهای ما

مدتی هست که جهت آرامش روح و روانم دکتر دوست داشتنیم بهم قرصی داده که باید صبح ها قبل صبحانه بخورم . این قرص کمک شایانی به من کرده تا شبها خوب بخوابم و مهم تر از اون اینه که صبح ها راس شش و نیم صبح سر حال وقبراق از جام بلند میشم .

اولین کاری که میکنم ، کتری رو برای همسر جان روشن می کنم ، اینکه میگم برای همسر جان دلیلش اینه که من اصلا اهل چای نیستم . هر کسی زودتر دست و صورتش رو شست ، نون رو از فریزر در میاره و میگذاره تو مایکروفر ، چند تا گردو توسط همسر جان شکسته میشه ، گریپ فروت از وسط قاچ میشه ، پنیر میاد روی کانتر آشپزخونه ، چای ریخته میشه و صبحانه ای دو نفره خورده میشه .

این روزها تو این هاگیر واگیر ها و نمی دونم چی میشه و به کجا خواهد رسید من به این صبحانه های دو نفری صبح دلخوش هستم . باشد که پایدار باشد.

پ .ن : راستی تا یادم رفته از اعتیاد این روزهام به سیر وماست هم بگم که اون هم کمک شایانی به خواب راحت شبانه ام میکنه . خلاصه رگ شمالی من این روزها عجیب عود کرده و تقریبا روزی هفت تا ده حبه سیر مصرف میکنم.

/ 17 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لیدی جین

خدا رو شکر که آرامش داری. می شه اسم قرصت رو بگی؟؟

فريد

سلام خدا کنه هميشه اين بهانه ها براي عاشقانه هاي دونفره باقي بمونه [گل]

گلستانه

صبحانه هاتون مستدام عزیزم. چه خوب میکنی سیر میخوری. من الان سالهاست به لطف مامان که تو غذاش همیشه سیر میریزه به سیر عادت کردم و این جا هم حتما تو غذام میریزم. بوووووووس فراوان عزیز دلم

نیکادل

آفرین دختر خوب...وای گریب فروت[هورا]

آرامیس

نوش جون...ولی با عوارضی مثل افت قند و فشار خون و بوی دهان مشکلی نداری؟

نگار

لذت بزرگ زندگی من صبحانه خوردنه.واقعایه وعده ی غذایی بی نظیره.مخصوصا اینکه شام نخورده باشی و یار هم در بر باشه![چشمک]انشاءالله صبحانه هاتون بر قرار باشه.خاصه آنکه خواجه می فرمایند!امیر خان اگر صبحانه خوری با صنمی گلپر خور!(حافظ ار باده خوری با صنمی گلرخ خور!)[چشمک] سیر هم نوش جون.من با اینکه همیشه فشارم به شدت پایینه بازم از رو نمی رم و سیر می خورم.مخصوصا برای سینوزیتم آخرین پیشنهاد دکتر یه حبه سیر شبانه بود.

نگار

بدینوسیله خواستار کمی انرژی هستیم با گلپر خوانی.دوست جون چرا اینقدر دیر آپ می کنی آخه؟